#4 Co na moim biurku?

INSPIRACJE

#4 Co na moim biurku?

Sprawdź Co na moim biurku dziś wylądowało. To czwarty tekst z tego cyklu. Łap inspiracje i rekomendacje!

To czwarty wpis z cyklu „Co na moim biurku?„. W każdy poniedziałek pojawi się tu zdjęcie z opisem, co właśnie wylądowało na moim biurku: co czytam, nad czym pracuję, czego słucham i wiele innych inspiracji. Może znajdziesz coś dla siebie 🙂 Poprzedni wpis znajdziesz tu: #3 Co na moim biurku?

Mamy święta, więc to będzie bardzo krótki tekst. Na moim biurku/stole jest teraz więcej jedzenia niż książek, notatek i innych pracowo-blogowych rzeczy. Jednak coś tam się znalazło 😉

1. Muzyka – kolejny raz pojawia się w tym cyklu. No co zrobić, jak się z nią nie rozstaję. Dziś chcę polecić Ci moje dwie playlisty. Aby zachować równowagę: jedna do pracy, jedna do odpoczynku.

2. Notatki – to znowu one 😉 Uwielbiam notować różne informacje na papierze. Zanim cokolwiek stworzę w wersji elektronicznej, zawsze robię odręczne notatki. Dziś przygotowuję się do mini webinaru, który poprowadzę z Asią z Warsztatowni Kariery. Porozmawiamy o tym, jak nasze myśli wspierają lub rujnują nasz wewnętrzny spokój w obecnej sytuacji oraz o tym co zrobić, by było więcej wsparcia niż rujnowania. Podzielimy się kilkoma narzędziami do budowania dobrej energii. Opowiemy, jak wykorzystać ten czas do tworzenia zdrowych i pozytywnych nawyków. Jeżeli zaglądasz tu dziś, 13 kwietnia przed 20:00 to zapisuj się o tu i wpadaj do nas. Jeśli zaglądasz tu po webinarze, nagranie będzie dostępne na moim profilu na Facebooku.

To tyle na dziś. Trzymaj się ciepło i w zdrowiu and #StayAtHome!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *