#5 Co na moim biurku?

INSPIRACJE

#5 Co na moim biurku?

Sprawdź Co na moim biurku dziś wylądowało. To piąty tekst z tego cyklu. Łap inspiracje i rekomendacje!

To piąty wpis z cyklu „Co na moim biurku?„. W każdy poniedziałek pojawi się tu zdjęcie z opisem, co właśnie wylądowało na moim biurku: co czytam, nad czym pracuję, czego słucham i wiele innych inspiracji. Może znajdziesz coś dla siebie 🙂 Poprzedni wpis znajdziesz tu: #4 Co na moim biurku?

1. Notes do zdjęć – podczas kwarantanny zdarza mi się zabrać za rzecz, którą odkładałam nawet kilka lat. Tak jest też w tym przypadku. To będzie chyba ten tydzień, w którym uporządkuję zdjęcia z Instaxa i powklejam je w mój piękny zeszyt. Są tam specjalne miejsca na zdjęcia i krótki opis. Przy okazji powspominam swoje wyjazdy. Najwięcej zdjęć mam z Kalifornii. Może zrobię kiedyś wpis o tej podróży?

2. Światłoklik – czyli świeca pełna magii. Jestem wielką fanką Harrego Pottera, dlatego kolekcjonuje najróżniejsze gadżety nawiązujące do książek i filmów o Harrym. Światłoklików, naturalnych świec sojowych, mam kilka. Ten na zdjęciu ma zapach Uczty po zwycięskim meczu (truskawka, ciastko). Nawiązuje do Quidditcha, bo taka była tematyka Paczki z Pokątnej. Paczkę można zamówić na stronie Sklepiku z Pokątnej.

3. Książki – cały czas czytam Uwolnioną, ale nie dlatego, że jest kiepska. Czytam po kilka/kilkanaście stron przed snem, dlatego nie jest to zawrotne tempo. Cieszy mnie takie dawkowanie, bo historia jest bardzo ciekawa i wciągająca, dlatego mogę się nią dłużej cieszyć. Pod spodem leży książka Agnieszki Łądki-Barańskiej i Malwiny Puchalskiej-Kamińskiej o tytule „Job Crafting. Nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy.” W najbliższy weekend będę brała udział w warsztacie online „Job-crafting w akcji” prowadzonym przez Asię z Warsztatowni Kariery. Job crafting to metoda zwiększania zaangażowania pracowników i wspierania ich w budowaniu poczucia sensu pracy. Podczas warsztatu będę przyglądać się swojej pracy z kilku perspektyw, swoim silnym stronom oraz jak lepiej wykorzystać je w codziennych obowiązkach, stworzę swój osobisty plan działania. To tylko kilka z aktywności jakie Asia przygotowała na te dwa dni warsztatowe. Lista na ten weekend jest zamknięta, ale wpadaj na stronę wydarzenia, przeczytaj opis i zapisuj się na listę rezerwową.

4. Kwiaty – pewnie nie widzisz żadnej różnicy, ale ja w ten weekend stworzyłam swoje domowe biuro. Przestawiłam kilka mebli i kwiatów, zmieniłam oświetlenie i wybrałam przedmioty, które lubię mieć w swoim otoczeniu. Brakuje mi jeszcze kilku gadżetów, np. kratki na ścianę, żebym mogła poprzyczepiać tam sobie najważniejsze notatki i ciekawe inspiracje. Myślę jeszcze o kilku plakatach. Jeżeli też masz domowe biuro, podziel się swoimi inspiracjami! 🙂

To tyle na dziś. Cholerka, znów poniedziałek. Te tygodnie tak szybko lecą! Kwarantanno – bardzo mi się podobasz i z ciebie korzystam, ale nie ukrywam, że mogłabyś powoli się wycofywać i… spadać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *