#6 Co na moim biurku?

INSPIRACJE

#6 Co na moim biurku?

Sprawdź Co na moim biurku dziś wylądowało. To szósty tekst z tego cyklu. Łap inspiracje i rekomendacje!

To szósty wpis z cyklu „Co na moim biurku?„. W każdy poniedziałek pojawi się tu zdjęcie z opisem, co właśnie wylądowało na moim biurku: co czytam, nad czym pracuję, czego słucham i wiele innych inspiracji. Może znajdziesz coś dla siebie 🙂 Poprzedni wpis znajdziesz tu: #5 Co na moim biurku?

Powiesz, że to bałagan, a to artystyczny chaos pod kontrolą 😉 W poniedziałkowy poranek nadal leżały u mnie na biurku materiały z weekendowego warsztatu.

1. Materiały z warsztatu – W sobotę i w niedzielę brałam udział w kameralnym warsztacie online „Więcej mnie w tym, co robię, czyli job-crafting w akcji.”, który prowadziła Asia z Warsztatowni Kariery. Było bardzo merytorycznie i praktycznie. Stworzyłam diagram pracy, popracowałam na swoich wartościach, talentach i przyjrzałam się rolom jaką pełnią ludzie w moim otoczeniu. Sam warsztat, był na tyle ciekawy, że napiszę o nim oddzielny tekst.

2. Książka – czekając na nowe książki, które idą do mnie pocztą, sięgnęłam po Renesansową Duszę – Margaret Lobenstine. Książka opowiada o planowaniu życia dla ludzi, którzy mają zbyt wiele pasji, aby wybrać tylko jedną. Temat jest mi bardzo bliski, dlatego z wielką ciekawością pochłaniam kolejne strony.

Na dziś to tyle 🙂 A co ciekawego pojawiło się na Twoim biurku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *