#8 Co na moim biurku? Nowe książki, muzyka i podsumowanie tygodnia na blogu.

INSPIRACJE

#8 Co na moim biurku? Nowe książki, muzyka i podsumowanie tygodnia na blogu.

Sprawdź Co na moim biurku wylądowało w ubiegłym tygodniu. Co aktualnie czytam, nad czym pracuję, czego słucham i wiele innych inspiracji.

To ósmy wpis z cyklu „Co na moim biurku?„ Może znajdziesz tu coś dla siebie? 🙂 Poprzedni wpis znajdziesz tu: #7 Co na moim biurku?

Nowe teksty

W ubiegłym tygodniu pojawiło się na blogu kilka wpisów.

Powstał cykl tekstów o nazwie Dziennik kalifornijski. To moje wspomnienia z samotnej podróży do Kalifornii, którą odbyłam w maju 2018 roku. Dużo opowieści i zdjęć! Część pierwszą Dziennika kalifornijskiego znajdziesz tu. Wspomnienia z Los Angeles – o mojej samotnej podróży do słonecznej Kalifornii.

Pojawił się również tekst o metodzie job-craftingu, czyli o tym jak pracować ze swoją pracą i wprowadzać istotne zmiany bez zmiany pracy. We wpisie czeka niespodzianka – zniżka na super warsztat Job-crafting w akcji, który jest prowadzony przez Warsztatownię kariery.

Na koniec, najnowszy wpis, o tym co zrobić, żeby dobre pomysły nie uciekały z głowy? Kilka moich sposobów na zachowanie w pamięci ważnych i ciekawych informacji.

Zapiski

To m.in to, o czym pisałam we wpisie jak zachować dobre pomysły i nie pozwolić im uciec w kosmos. Niezmiennie na moim biurku leżą różne kartki z cytatami z książek, filmów, webinarów. Są też ciekawe zagadnienia czy miejsca w Internecie do których warto zajrzeć.

Nowe książki

Na każdą z nich bardzo czekałam i miałam na swojej liście książkowych zakupów. Za mną już lektura Marcina Wichy Rzeczy, których nie wyrzuciłem. To bardzo dobra książka. Opowieść, do której na pewno kiedyś wrócę. Jestem w trakcie czytania pozycji Babel, książki o dwudziestu najbardziej rozpowszechnionych językach świata. Na koniec zostawiłam Young Power Justyny Sucheckiej, ale przyznam, że z ciekawości, co jakiś czas zaglądam do niej i czytam po kilka zdań 😉 Ta książka to 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat. Jestem niesamowicie ciekawa bohaterów tej książki i ich dokonań.

Zakreślacze

Nowe gadżety na biurku! Co jakiś czas zaglądam do Tigera (Flying Tiger Copenhagen) i znajduję coś dla siebie. Dziś padło na te fajne zakreślacze, bo ja uwielbiam zakreślać. Power of color!

Muzyka

Niezmiennie – muzyczka. Dziś mam dla Ciebie playlistę, którą nazwałam Chill na balkonie, ale nadaje się również do chillu w pracy 😉

To tyle na dziś. Hi5, bądź zdrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *