Kobiety, które inspirują.

INSPIRACJE

Kobiety, które inspirują.

Z okazji Dnia Kobiet mam dla Ciebie krótki wpis. Trzy kobiety Internetu, które lubię obserwować i które mnie inspirują i zachęcają do działania.
Kobiety inspirują kobiety

#KobietyInspirująKobiety to akcja, o której dowiedziałam się od @elajza, którą pamiętam jeszcze z czasów Fashionelki i jej modowego bloga. Teraz Eliza działa w innej odsłonie i zauważyłam, że bardzo często wracam do Jej Instagrama, wpisów i relacji.

3 kobiety Internetu, które podglądam, bo inspirują swoimi pomysłami i energią

Kasia Gandor – pasjonatka nauki i dzielenia się nią w przystępny, zrozumiały i często zabawny sposób. Dzięki Kasi można dowiedzieć się czy zabraknie nam w końcu wody i jak dużym problemem jest kończący się na ziemi piasek. I wspiera pieski! Kasia pokazuje, że można nie bać się trudnych tematów i że systematyczna praca przynosi efekty (mam tu na myśli filmy i ich wykonanie).

Asia z Warsztatowni Kariery – z Asią poznałam się na studiach z doradztwa zawodowego kilka lat temu i przez ten czas niezmiennie inspiruje mnie swoją działalnością. Asia wspiera ludzi w rozwoju zawodowym indywidualnie i warsztatowo. Napędza mnie do działania jej profesjonalizm, systematyczność, kreatywność i autentyczność.

Silvia Pogoda – podglądam sobie Jej Instagram od kilku lat. Na przepięknych fotografiach pokazuje bycie mamą, żoną, podróżniczką. Pięknie przedstawia macierzyństwo w podróży oraz macierzyństwo jak podróż. Prawdziwe fotografie i opowieści, które na pewno powinny wylądować w Twoim instagramowym feedzie.

Powiem szczerze, że wybranie więcej niż 3 kobiet Internetu, które mnie inspirują byłoby dla mnie trudne… Zauważyłam, że częściej inspirują mnie mężczyźni i chciałabym to zmienić, poznać więcej twórczych i przedsiębiorczych kobiet.  Mam nadzieję, że pod #KobietyInspirująKobiety znajdę dużo inspiracji. Daj znać , które Kobiety Internetu inspirują Ciebie.

Wszystkim Kobietom życzę, aby w codziennym życiu nie zapominały o pewności siebie, autentyczności, odwadze, a przede wszystkim O SOBIE. Dbajmy o swoje zdrowie psychiczne, fizyczne. Kochajmy siebie, swoje ciało i to jakie jesteśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *