Jesteś tu pierwszy raz? Poznajmy się!

Cześć, mam na imię Magda.

alliwant.pl to miejsce pełne inspiracji. Nie mówię JAK żyć, a pokazuję jak JA żyję. Dzielę się swoim doświadczeniem z różnych obszarów: edukacji, pracy, aktywności w Internecie oraz aktywności fizycznej.

Można tu również poczytać i pogadać między innymi o tym, jak czerpać radość z uczenia się, jak zmotywować się do zrealizowania postawionego celu, jak mądrze poprowadzić swoją ścieżkę kształcenia, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy i jak efektywnie rozwijać się zawodowo.

A to wszystko ze szczyptą poruszania się po social mediach.

Od 2012 roku moderuję różne zakątki social media. Umiem pogadać z klientem i z klientami klienta. Robię to na dużych i średnich profilach, które na pewno znasz.

Jestem magistrem psychologii oraz absolwentką studiów podyplomowych Job coaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery. Dużo swojego czasu spędziłam działając jako wolontariuszka Polskiej Akcji Humanitarnej na stanowisku Edukatorka edukacji globalnej oraz jako wolontariuszka Legii Warszawa.

Moją misją jest pokazać ludziom, młodym i tym starszym, że praca może być pasją, pasja może być pracą, a marzenia inspiracją.

Wszystkie zdjęcia, jakie widzisz na blogu, są mojego autorstwa. Możesz je obejrzeć na moim Instagramie.

Ciężko żyje mi się bez muzyki i słońca. Rzuciłam sobie samej wyzwanie i codziennie rano ćwiczę na Instagramie. Lubię piłkę nożną, jogę i czekoladę. Kocham zwierzęta. Ok, czekoladę też.