Jesteś tu pierwszy raz? Poznajmy się!

Cześć, mam na imię Magda.

alliwant.pl to miejsce pełne inspiracji. Nie mówię JAK żyć, a pokazuję jak JA żyję. Dzielę się swoim doświadczeniem z różnych obszarów: wsparcia zdrowia ciała i umysłu naturalnymi metodami, kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, edukacji, aktywności w Internecie oraz aktywności fizycznej.

A to wszystko ze szczyptą poruszania się po social mediach.

Od 2012 roku moderuję różne zakątki social media. Umiem pogadać z klientem i z klientami klienta. Robię to na dużych i średnich profilach, które na pewno znasz.

Jestem magistrem psychologii oraz absolwentką studiów podyplomowych Job coaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery. Dużo swojego czasu spędziłam działając jako wolontariuszka Polskiej Akcji Humanitarnej na stanowisku Edukatorka edukacji globalnej oraz jako wolontariuszka Legii Warszawa.

Moją misją jest pokazać ludziom, młodym i tym starszym, że życie w zgodzie z naturą i w zgodzie ze sobą jest przepisem na dobre samopoczucie i przyjemne życie.

Wszystkie zdjęcia, jakie widzisz na blogu, są mojego autorstwa. Możesz je obejrzeć na moim Instagramie.

Ciężko żyje mi się bez muzyki i słońca. Rzuciłam sobie samej wyzwanie i codziennie rano ćwiczę na Instagramie. Lubię piłkę nożną, jogę i czekoladę. Kocham zwierzęta. Ok, czekoladę też.